Krótki formularz


Skontaktuj się z nami

Sylwia Maksym

Napisz do nas

Dietetyka przyszłości

Biblioteka

Legalny doping - Dorota Traczyk - recenzja

30-11-2018 Sylwia Maksym Drukuj artykuł

body idea

Wracam do Was z recenzjami książek, które od dawna goszczą w mojej biblioteczce. Część z nich została już dawno przeczytana, część czytam niemalże naraz :) Tak wiele teraz dobrych publikacji na rynku, że nigdy nie wiem na co się zdecydować, więc często zamawiam je hurtowo - tylko potem jest problem z czasem w ilości hurtowej  :)

 

body idea

LEGALNY DOPING

Chwytliwy tytuł, fajna przyciągająca wzrok okładka... to zapowiedź recenzji książki Legalny doping autorstwa Doroty Traczyk. Śmiało mogę ją nazwać świetą skarbnicą podstawowej wiedzy dietetycznej. Napisana w lekki, prosty i zrozumiały sposób, na pewno będzie stanowiła ciekawą lekturą dla wszystkich, którym temat diety w sporcie jest bliski.

 

BOGATE WNĘTRZE

W środku znajdziecie przydatne wskazówki dotyczące komponowania posiłków, dokładny aczkolwiek prosto przedstawiony opis fizjologii wysiłku i wiele przydatnych informacji, które przydadzą się zarówno zawodowym sportowcom, jak i amatorom będącym na początku swojej przygody ze sportem.

 

PRZEPISY

Prócz wielu tematów, dotyczących diet alternatywnych, odchudzania, czy żywienia okołotreningowego znajdziecie w książce również bardzo fajne przepisy. Jak wiadomo zanim jedzenie wyląduje na talerzu, a zapach dotrze do nozdrzy - jemy oczami. Tutaj też się najecie :) Dorota wzbogaciła książkę pięknymi zdjęciami wspaniałych, prostych i niewymagających przepisów, które na pewno bez trudu odtworzycie.

 

body idea recenzja książki

 POLECAM

Jako, żę zbliżają się mikołajki i święta, uważam, że książka Legalny Doping będzie fajnym prezentem dla Waszych bliskich, a może dla Was samych :) Zanim ją zakupicie zerknijcie na stronę Doroty :)

Linki do social media autorki: www  IG FB

 

Dorocie serdecznie gratuluję wspaniałej książki, a Wam życzę udanej lektury :)  Kolejne recenzje niebawem :)


sylwia maksym body idea dietetyk

Sylwia Maksym

Absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego i Śląskiej Wyższej Szkoły Medycznej w Katowicach. Z wykształcenia dyplomowany dietetyk kliniczny, dietetyk sportowy, mgr fizjoterapii, instruktor fitness i trener personalny. Na codzień pracuje na oddziale neurologicznym, a także we własnym gabinecie Body Idea Dietetyka Przyszłości. Specjalizuje się w dietach roślinnych w sporcie (kolarstwo, triathlon, piłka nożna, kulturystyka), a także komponowaniu jadłospisów w zaburzeniach odżywiania na tle kompulsyjnym. Z zamiłowania kulinarna globtroterka, wielbicielka mocnej kawy, kolarstwa, mody i kultury hiszpańskiej.Komentarze


Dodaj komentarz