Krótki formularz


Skontaktuj się z nami

Sylwia Maksym

Napisz do nas

Dietetyka przyszłości

Biblioteka

Poranne Inspiracje - Viola Urban - recenzja

04-12-2018 Sylwia Maksym Drukuj artykuł

body idea

Ta książka to prawdziwy skarb! Mogę śmiało zestawić ją ze swoimi kulinarnymi bibliami - JADŁONOMIĄ i NOWĄ JADŁONOMIĄ :) 

Nie, nie ma tutaj tylko wegańskich przepisów, zachwycam się nad jej całokształtem, pomysłowością, praktycznością i przede wszystkim uroczą prostotą.

 

PORANNE INSPIRACJE

Poranne inspiracje zdrowe śniadanie w 15 minut autorstwa Violi Urban to prawdziwy skarb w biblioteczce Body Idea. Długo nosiłam się z kupnem tej pozycji, jednak raczej było to uwarunkowane totalnym brakiem czasu na kulinarne wymyślania czy nawet szukaniem nowych inspiracji.

 

SZYBKO, PRAKTYCZNIE I SMACZNIE

Książkę mam od hmm... ponad miesiąca i wypróbowałam z niej już OGROMNĄ ilość przepisów. Rzeczywiście są wykonalne w 15 minut :) Modyfikuję je według swoich potrzeb, a także umieszczam w jadłospisach Pacjentów dostosowując według ich potrzeb i wymagań ze strony układu pokarmowego i kubków smakowych :)

 

 

BOGATE WNĘTRZE

Środek książki zachwyca! Zdjęcia są tak przepiękne i tak proste, że ma się ochotę spałaszować kartkę :) Dodatkowym plusem są obliczenia porcji, kaloryczności i ilości makroskładników podane pod każdym przepisem. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie - kanapki, owsianki, koktajle, jajecznice, dania wegańskie - oj multum romaitości, pyszności i kulinarnych wspaniałości.

 

POLECAM

Ogromnie polecam Wam  PORANNE INSPIRACJE Violi Urban, a autorce gratuluję wspaniałej pierwszej książki! :) Zawarte tutaj przepisy odtworzy nawet największy kuchenny laik. Wszystko jest proste, z lokalnych i ogólnodostępnych produktów, ne musicie też posiadać termomixa :)

 

Uwielbiam takie książki - bez zbędnej gadaniny, same przydatne informacje, piękne wydanie i obłędne zdjęcia - mniam!

 

 

 


sylwia maksym body idea dietetyk

Sylwia Maksym

Absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego i Śląskiej Wyższej Szkoły Medycznej w Katowicach. Z wykształcenia dyplomowany dietetyk kliniczny, dietetyk sportowy, mgr fizjoterapii, instruktor fitness i trener personalny. Na codzień pracuje na oddziale neurologicznym, a także we własnym gabinecie Body Idea Dietetyka Przyszłości. Specjalizuje się w dietach roślinnych w sporcie (kolarstwo, piłka nożna, kulturystyka), a także komponowaniu jadłospisów w zaburzeniach odżywiania na tle kompulsyjnym. Z zamiłowania kulinarna globtroterka, wielbicielka mocnej kawy, kolarstwa, mody i kultury hiszpańskiej.Komentarze


Dodaj komentarz