Biblioteka
BodyIdea - Dietetyka przyszłości

2018-05-17

Poranne Inspiracje - Viola Urban - recenzja
Ta książka to prawdziwy skarb! Mogę śmiało zestawić ją ze swoimi kulinarnymi bibliami - JADŁONOMIĄ i NOWĄ JADŁONOMIĄ :) 

 

Nie, nie ma tutaj tylko wegańskich przepisów, zachwycam się nad jej całokształtem, pomysłowością, praktycznością i przede wszystkim uroczą prostotą.

 

 

 

PORANNE INSPIRACJE

Poranne inspiracje zdrowe śniadanie w 15 minut autorstwa Violi Urban to prawdziwy skarb w biblioteczce Body Idea. Długo nosiłam się z kupnem tej pozycji, jednak raczej było to uwarunkowane totalnym brakiem czasu na kulinarne wymyślania czy nawet szukaniem nowych inspiracji.

 

 

 

SZYBKO, PRAKTYCZNIE I SMACZNIE

Książkę mam od hmm... ponad miesiąca i wypróbowałam z niej już OGROMNĄ ilość przepisów. Rzeczywiście są wykonalne w 15 minut :) Modyfikuję je według swoich potrzeb, a także umieszczam w jadłospisach Pacjentów dostosowując według ich potrzeb i wymagań ze strony układu pokarmowego i kubków smakowych :)

 

 

 

 

BOGATE WNĘTRZE

Środek książki zachwyca! Zdjęcia są tak przepiękne i tak proste, że ma się ochotę spałaszować kartkę :) Dodatkowym plusem są obliczenia porcji, kaloryczności i ilości makroskładników podane pod każdym przepisem. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie - kanapki, owsianki, koktajle, jajecznice, dania wegańskie - oj multum romaitości, pyszności i kulinarnych wspaniałości.

 

 

 

POLECAM

Ogromnie polecam Wam  PORANNE INSPIRACJE Violi Urban, a autorce gratuluję wspaniałej pierwszej książki! :) Zawarte tutaj przepisy odtworzy nawet największy kuchenny laik. Wszystko jest proste, z lokalnych i ogólnodostępnych produktów, ne musicie też posiadać termomixa :)

 

 

 

Uwielbiam takie książki - bez zbędnej gadaniny, same przydatne informacje, piękne wydanie i obłędne zdjęcia - mniam!

 

 

 

 

 

sylwia maksym body idea dietetyk

Sylwia Maksym

Jestem dyplomowanym dietetykiem klinicznym i dietetykiem sportowym. Entuzjastką kuchni roślinnej i autorką wspaniałych przepisów dostarczających paliwa z roślin. Współpracuję ze sportowcami chcącymi polepszyć swoje wyniki dzięki diecie roślinnej. Prywatnie jestem miłośniczką mocnej kawy, kolarstwa, mody i kultury hiszpańskiej. Moim znakiem rozpoznawczym jest uśmiech od ucha do ucha i szczera radość życia.

BodyIdea - Dietetyka przyszłości

Dodaj komentarz

Brak dodanych komentarzy. Możesz być pierwszy - zapraszam!