Sportowcu! Odpowiednia dieta to podstawa Twojej regeneracji!

Dietetyka sportowa

Bardzo ważnym elementem w życiu każdego sportowca jest odpowiednio zbilansowana dieta, dzięki której jego organizm będzie miał zapewnione odpowiednie dawki niezbędnych składników odżywczych. Prawidłowo dobrana dieta jest dla sportowca jednym z podstawowych elementów, które dają mu możliwość osiągania satysfakcjonujących wyników w uprawianej dyscyplinie sportowej.

Dietetyka sportowa to dziedzina dietetyki, dzięki której sportowcy mogą poprawiać swoją kondycję i wydolność przez wpływ, jaki ma na te czynniki jakość zjadanych posiłków.

Jako osoba posiadająca kierunkowe wykształcenie i doświadczenie oraz ściśle związane ze sportem i dietetyką w życiu prywatnym i zawodowym, doskonale wiem, czego organizm sportowca potrzebuje najbardziej.

DIETETYKA SPORTOWA pozwala na dobranie odpowiedniego jadłospisu dla sportowców różnych dyscyplin, zapewniając im odpowiednie ilości poszczególnych składników odżywczych.

Moimi Pacjentami są sportowcy wytrzymałościowi różnego szczebla. Mam pod opieką zawodowych kolarzy, a także triathlonistów. Wspomagam odpowiednim jadłospisem amatorów mtb, kolarstwa i biegów długodystansowych. Współpracuję z piłkarzami, zarówno amatorami jak i zawodnikami pierwszoligowych klubów, młodymi piłkarzami, którzy dopiero wkraczają w świat piłki nożnej, a także z maratończykami i osobami ćwiczącymi amatorsko i zawodowo w siłowni.

DIETETYKA SPORTOWA jest ukierunkowana na zapewnienie prawidłowej regeneracji i odpowiednie skomponowanie posiłków i ich objętości, co ma przyczynić się do osiągnięcia odpowiednich wyników w danej dziedzinie.

Jesteś profesjonalnym sportowcem, a może z entuzjazmem uprawiasz dany sport amatorsko? Dietetyka sportowa w Body Idea to coś dla Ciebie, niezależnie na jakim poziomie zaawansowania jesteś.

Zapraszam do kontaktu! Nauczę Cię jeść dobrze, smacznie i odpowiednio dbać o swój organizm abyś mógł podwyższać swoją sportową poprzeczkę.

Jesteś zainteresowany współpracą online?
Sprawdź moją ofertę i dopasuj wybór do swoich potrzeb OFERTA KONSULTACJI ONLINE
 

Zapraszam serdecznie
Body Idea Dietetyka Przyszłości

Dietetyk
Sylwia Maksym

Sprawdź przepis

Obserwuj mnie na Instagramie

I OTRZYMAJ BEZPŁATNY JADŁOSPIS!