Krótki formularz


Skontaktuj się z nami

Sylwia Maksym

Napisz do nas

Dietetyka przyszłości

O firmie

Gabinet Dietetyczny Body Idea

Witaj! Wspaniale, że tu jesteś


Skoro postanowiłeś zagościć na naszej stronie, to zapewne pojęcie zdrowego stylu życia i istoty sprawności jest dla Ciebie równie ważne jak dla nas. Jeżeli celem Twoich poszukiwań jest uzyskanie pomocy w dążeniu do zdrowia i pięknej sylwetki, to trafiłeś idealnie! Body Idea to gabinet dietetyczny, ale także dużo więcej. Body Idea daje Ci możliwość poprawy Twojego zdrowia, osiągnięcia wymarzonego wyglądu oraz usystematyzowania wiedzy dotyczącej żywienia.

gabinet dietetyczny Body Idea
gabinet dietetyczny Body Idea

Body Idea to my. Body Idea to Ty.


Stanowimy parę, którą łączy wspólna pasja, ochota życia, pragnienie poznawania świata, potrzeba otaczania się ludźmi i pracy z nimi. Złotą myślą, którą posługujemy się w codziennej pracy jest to, aby doświadczenie przenikało się wraz z nowo zdobywaną wiedzą. Ważne jest dla nas, aby dzielić się nią w sposób jasny i rzetelny, a także ukierunkować Cię na zdrowe, pełne pozytywnej energii życie.


Serdecznie zapraszamy do naszego gabinetu, gdzie po wspólnej rozmowie wybierzemy najdogodniejszą dla Ciebie drogę i wspólnie zawalczymy o wyznaczone przez Ciebie cele.

Body Idea to najlepszy gabinet dietetyczny dla Ciebie.